květen, 2018

04květen(květen 4)18:0006(květen 6)12:00Redukce stresu a práce v hladině alfa18:00 - 12:00 (6) Žítková 160,687 74 Žítková

Detaily

CÍL SEMINÁŘE: Naučit se redukovat stres snížením mozkové frekvence mezi 7 – 14 Hz bez pomoci psychowalkmanu, kdy mozek pracuje koncentrovaně a při plném vnímání.

ZISK: Při této frekvenci dochází k bikamerálnímu myšlení, kdy obě hemisféry pracují vyváženě (logická i emotivní) a lépe si vybavujeme z paměti i do paměti ukládáme. Pokud se naučíte do hladiny alfa přelaďovat vědomě, můžete dělat jakoukoli práci s minimálním výdejem energie. Mozek pracuje harmonicky bez velkých energetických ztrát. V alfě jste soustředění, uvolnění a velmi intuitivní.

 

OBSAH:

  • Trocha teorie o našem mozku a frekvenčních stavech, ve kterých mozek pracuje,
  • jak dosáhnout uvolněném stavu vnímání, rozvoj prostoru pro tvoření a rozvoj intuice (hladina alfa),
  • zlepšení ukládání do paměti a vybavování z paměti, intenzivní relaxace všech orgánů, načerpání energie,
  • možnosti přeladění do hladiny alfa,
  • práce s dechem,
  • práce s tělem, uvolňování jednotlivých částí, Jacobsonova progresivní svalová relaxace,
  • základní techniky práce v hladině alfa,
  • antistresová SOS sestava, zdravý spánek, jak z alfy přejít do hlubších spánkových stavů,
  • praktické cvičení s účastníky – několik přeladění do hladiny alfa a výklad.

 

Seminář je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit dostat se do snížené mozkové frekvence bez pomocí psychowalkmanů a jiných pomůcek, kteří se chtějí efektivně učit, vybavovat si z paměti, ukládat do paměti, pracovat na svém zdraví a naučit se tímto způsobem redukovat stres. Seminář není omezen věkem ani zdravotním stavem, je vhodný naprosto pro všechny. Většina doby semináře probíhá v poloze vleže.

 

Cena 2900 zahrnuje: kurzovné, písemné i elektronické materiály + MP3 práce v hladina alfa (8 skladeb)

Cena nezahrnuje: ubytování, stravné a vstup do wellness (cca 2 500 Kč – platba na místě). Ubytování si můžete zarezervovat přímo v hotelu Kopanice https://hotelkopanice.cz/, nebo v blízkém penzionu Žítková https://penzionzitkova.cz/, nebo pro romantické duše přímo v chalupazitkova.cz. Pokud chcete vědět více o místě, kde se seminář pořádá, doporučuji knihu Kateřiny Tučkové Žítkovské bohyně, oceněnou cenou Magnesia Litera.

Čas

4 (Pátek) 18:00 - 6 (Neděle) 12:00

Adresa

Hotel Kopanice

Žítková 160,687 74 Žítková

X