leden, 2019

26leden10:0017:00Naučte se říkat laskavé NE! Konflikt nemusí být boj.10:00 - 17:00 Maltézské náměstí 478/13

Detaily

NAUČTE SE ŘÍKAT LASKAVÉ NE! 
Aneb Konflikt nemusí být nutně boj – celodenní kurz.

Máte problém říkat ne? Jste z toto pak ve finále jen sami frustrovaní? Vyčerpaní a bez nálady? Co takhle se konečně naučit odmítat bez pocitu viny? Jak na to? Pokud se vám to zdá být nemožné, vězte, že to jde. Přijďte na celodenní trénink, kde se s těmito náročnými situacemi naučíte lépe pracovat.

Věnovat se budeme také zvládání stresu, obraně proti manipulaci či tomu i tomu, jak ukočírovat svoje emoce. Dozvíte se, že konflikt nemusí být nutně boj a naučíte se elegantní způsoby, jak čelit náročným komunikačním situacím v životě. Nová výbava se vám bude hodit jak na pracovišti, tak v osobních vztazích doma a s přáteli.

Odměnou vám bude vyšší psychická odolnost i spokojenost a radost z uvolněné energie.

LEKTORKA:
Velmi vyhledávaná mentorka a koučka Jitka ŠEVČÍKOVÁ vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Mezi její prestižní klienty patří firmy jako Seznam.cz, GE Money bank, Ogilvy Action, Partners, Policie ČR a další. V roce 2010 byla v soutěži časopisu Cosmopolitan zvolena První českou prezidentkou. Devět let pracovala ve špičkové IT společnosti. Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukce stresu, komunikačních dovedností, kontramanipulace, time managementu a práci v hladině alfa. V Česku koordinuje vzdělávací platformu Brillant Brain. Spolupracuje s ČT, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách, kongresech a publikuje na webu Psychologie.cz. Pořádá semináře u nás, v Indonésii, na Filipínách, Srí Lance či na Mallorce.

CENA: 1 900 Kč vč DPH – platba předem převodem. Cena zahrnuje individuální hodinovou konzultaci po akci, na základě dohody s paní lektorkou.
Více než 14 dní před akcí: splatnost zálohové faktury 10 dní – pokud do té doby platba nedorazí, místo bude uvolněno pro dalšího zájemce.
14 a méně dní před akcí – 2 dny před akcí: splatnost zálohové faktury 2 dny.
Kapacita je omezena na 15 míst.

Pauza na oběd 13:30 – 14:30 – jídlo a nápoje nejsou zahrnuty v ceně (možnost koupit na místě v kavárně).

STORNO PODMÍNKY:
– případné zrušení účasti nám oznamte písemně na adrese elegantnicesko@gmail.com
– 7 a více dnů před termínem – vrátíme 100 % zaplacené částky (nejpozději do 30 dnů od písemné informace o zrušení)
– 6 – 2 dny před termínem – vrátíme 50% zaplacené částky
– méně než 48 hodin před termínem nebo neohlášená neúčast – storno poplatek 100 % zaplacené částky

REGISTRACE: elegantnicesko@gmail.com

Pokud se nemůžete zúčastnit sami a najdete náhradníka, už zaplacené místo můžete v rámci vzájemné dohody převést. Změnu jména je třeba nahlásit na email elegantnicesko@gmail.com.

Těšíme se!

Čas

(Sobota) 10:00 - 17:00

Adresa

Deli Maltez

Maltézské náměstí 478/13

X