srpen, 2019

13srpenallday„Mamma Mia!“ - Prožitkový a hravý seminář pro rodiče s dětmi(Celodenní) Glifoneri

Detaily

Inspirovány muzikálem Mamma Mia jsme se rozhodly uspořádat prožitkový hravý seminář pro mámy a táty s dětmi na ostrůvku, kde se film natáčel. Workshopy budou probíhat jak pro dospělé, tak pro rodiče s dětmi. V době konání seminářů pouze pro dospělé zajistíme program pro děti u moře či bazénu. Vhodné pro děti od pěti let.

Program – workshopy

  • Mezigenerační vztahy a prevence konfliktu
  • Práce se vztekem, lítostí, studem, strachem
  • Děti a Emoce
  • 13. Komnata
  • Pozitivní psychologie nejen pro dospělé
  • Rodinné rituály a jejich vliv na děti
  • Kreativní workshop – tvoříme příběhy
  • Energie pro život i práci

 

Kde budeme bydlet?

Penzion KAVOURIS s bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) leží v klidném místě, 150 m nad písčito-oblázkovou pláží Glifoneri. Studia a mezonety pro 2–3 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem, TV, wi-fi připojením zdarma a klimatizací zdarma. Z celého ubytování je krásný výhled na moře a na východ slunce. V areálu penzionu můžete využít prostoru na grilování a posezení pod pergolou obrostlou ibišky. Penzion je situován přibližně 800 m od začátku hlavního města Skopelos.

Možnost dokoupení stravování.

 

Seminář povedou:

Dáša – lektorka, koučka, mentorka a autorka knihy Deník probuzené ženy. Autorka projektu pro ženy, kterým pomáhá se sebedůvěrou, sebeúctou. Vede ojedinělé rozchodové rituály, kterými pomáhá lidem po rozchodu, případně po jiné ztrátě. A hlavně nadšená cestovatelka, která miluje cestování a poznávání nových kultur.

Jitka – expert na emoční inteligenci v mezigeneračních vztazích, lektorka, kouč v oblasti mezilidských vztahů. Spoluautorka knížky S láskou i rozumem o EQ rodičů a dětí. Podporuje filantropické projekty, lektoruje semináře v ČR i v zahraničí, spolupracuje s ČT a Českým rozhlasem. Zakladatelka projektu Barevný anděl.  V roce 2016 obdržela na festivalu Všem ženám cenu Ostara za celospolečenský přínos. Milující máma, začínající pilotka, nadšená cestovatelka a podporující manželka. Inspirativní žena se silným příběhem

 

Cena:

15 490 Kč – ubytování, letenka, transfer /dosp. osoba

8 990 Kč – cena dítě v doprovodu 2 dospělých osob

8 000 Kč – kurzovné

 

 

Čas

srpen 13 (úterý) - 23 (Pátek)

Adresa

Penzion Kavouris

Glifoneri

X