prosinec, 2018

04prosinec(prosinec 4)8:3005(prosinec 5)16:00Emoce a řeč těla I. - "Umění ovládání emocí"8:30 - 16:00 (5) Klimentská 1443/50, Praha 1, 110 00

Detaily

Zlost, agrese, vztek, stud, závist, žárlivost a další podobné emoce ovládáme zpravidla hůře a těžko je i přijímáme u jiných. Můžou se objevovat v náročnějších komunikačních situacích, jako jsou: odmítání, udělování kritiky, přijímání kritiky, vyjádření svého názoru, obrana v manipulativním jednání, ale i při žádosti o laskavost.

 

Kurz „Emoce a řeč těla I. – „Umění ovládání emocí“ Vás seznámí s významem emocionální inteligence. Na tomto kurzu zlepšíte svou schopnost komunikovat citlivě a naučíte se, jak předcházet konfliktu. Bonusem pro Vás bude umění říkat laskavé ale jasné NE, přijímat kritiku a té neoprávněné se budete umět bránit.

Cílem kurzu je získat praktický návod na zvládání vlastních emocí a jak reagovat na emoce ostatních v náročných komunikačních situacích.

Doporučení ze strany lektora:

Kurz by neměli absolvovat účastníci, kteří jsou v příbuzenském vztahu a ani v pozici šéf a přímý podřízený. V těchto případech by mohly na účastníky nevědomky působit limity spojené s těmito vazbami.

 

Obsah:

  • naučit se říkat laskavé, ale jasné ne, udržet si svůj názor, nenechat se zatlačit do kouta
  • komunikační dovednosti v náročných situacích (odmítání, udělování i přijímaná kritiky, žádost o laskavost)
  • jak reagovat na nepřiměřenou kritiku a jak se ohradit na kritiku neoprávněnou
  • umění zvládání konfliktů
  • přijímaní pochvaly a chválení
  • práce s dynamikou emocí (které emoce nám energii berou a které dodávají)
  • vytvoření kotvy klidu

Více o semináři a registrační formulář naleznete ZDE.

Čas

4 (úterý) 8:30 - 5 (Středa) 16:00

Adresa

Aliaves & Co.

Klimentská 1443/50, Praha 1, 110 00

X