ReSTARTpodnikání RSP je iniciativa na podporu malých a středních podnikatelů a živnostníků s cílem věnovat pozornost českým výrobkům a službám.
Vyberte si nabídku, která nejlépe zapadá do konceptu Vašeho byznysu.

 

NABÍDKY PARTNERŮ reSTARTpodnikání

1. Brillant Brain je vzdělávací projekt na rozvoj osobnosti v kognitivních oblastech. Jeho náplní jsou tyto oblasti: proces učení, paměťové techniky, flow, koncentrace, inovativní myšlení, emoční inteligence, redukce stresu a diplomatická komunikace. Témata nabízíme formou seminářů, přednášek nebo workshopů. Součástí je i individuální koučink a mentoring.
Nabídka podpory: Klientům RSP nabízíme 2x volný vstup na seminář „Poznej svoji mentální sílu a jedinečnost“ v Černé labuti v Praze, od 9–13h.
Termín: 25. 11. 2020 seminář část I. – koncentrace a kreativní myšlení
Termín: 26. 11. 2020 seminář část II. – energetické zdroje a spánek
Zájemci o seminář pište na:
jitka.sevcikova@brillantbrain.com – JITKA ŠEVČÍKOVÁ nebo
michaela.karsten@brillantbrain.com – DR. MICHAELA KARSTEN
Motto: Začne se ti dařit, když dáš stejně tolik energie svým cílům, kolik obvykle dáváš svým strachům. Obklop se lidmi, kteří chtějí růst také. brillantbrain.com

 

 

 

2. HubHub je síť coworkingových center působící v pěti zemích Evropy. Nabízí prémiové prostory určené freelancerům, startupům, větším firmám i projektům, a vytváří tak unikátní komunitu lidí. Portfolio služeb je doplněno o vzdělávací a networkingové aktivity. HubHub tak směřuje k vytváření příležitostí mezi členy, startupovou komunitou a korporátním prostředím.
Nabídka podpory: Bezplatné využití coworkingu HubHub na jeden den (výběr z lokalit Na Příkopě 14 a Palác ARA). V případě následného zájmu individuální konzultace nastavení dalšího členství.
Zájemci o den zdarma pište na: prague@hubhub.com – MILAN KILÍK
Motto: Pojďte s námi růst ve flexibilním prostředí, které vás naučí chopit se těch správných příležitostí. hubhub.com

 

 

 

3. Hospodářská komora HK je největším zástupcem podnikatelů v zemi. Vytváří příležitosti pro podnikání, prosazuje a podporuje opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR. Vedle komunikace se samosprávami a úřady, nabídky poradenských a konzultačních služeb, organizujeme vzdělávací akce a setkání podnikatelů na podporu podnikatelských aktivit.
Nabídka podpory: Pro účastníky RSP účast na akcích, přednáškách, workshopech a setkání podnikatelů v rámci HK Praha 1 do konce roku 2020 zdarma při přihlášení do 30. 9. 2020. Každému účastníkovi věnujeme individuální přistup a poradenství.
Zájemci pište na: kancelar@hkpraha1.cz – MGR. EVA KOVANDOVÁ
MottoNajděte si práci, kterou budete milovat. A nebudete muset pracovat jediný den svého života. hkpraha1.cz

 

 

 

4. Black Swan Media je kros-mediální dům, který nabízí kompletní portfolio služeb v printu, digitálu, foto a videoprodukci, podcastu a eventu. Z reklamních kampaní děláme úspěšné příběhy, které přirozeným způsobem osloví vaši cílovou skupinu. Vše z jedné ruky, vše ušité na míru, vše pod křídly Černé labutě.
Nabídka podpory: Restartérům nabízíme prezentaci ve vydání speciálu magazínu N&N/reSTARTpodnikání, který vychází 20. října v printu i onlinu s rozsáhlou distribucí v Česku. 1/1 strana za speciální cenu 5 tisíc Kč. Podělte se o svůj příběh, představte svoji značku, produkty a služby vašim potencionálním zákazníkům.
Zájemci o inzerci/prezentaci pište na:
bea@novinyanovinky.cz – ING. BEA HODNÍKOVÁ
Motto: To jednoduché udělat komplikovaně je běžnou praxí. Komplikované udělat jednoduše, opravdu jednoduše a čistě… to je kreativitablackswanmedia.eu

 

5. HitHit je česká jednička v crowdfundingu. Uveřejnil přes 3000 projektů, mezi které rozdělil více než 250 000 000 korun. Na svém portálu propojuje firmy a živnostníky s jejich dosavadními i potenciálními klienty, kteří se svým sdílením a menšími částkami složí na velkou podporu svému oblíbenému podnikateli, značce nebo firmě.
Nabídka podpory: Pomůžeme vám překonat finanční krizi vzniklou koronavirovou situací. Nabízíme bezplatnou konzultaci a sníženou sazbu provize. Otevíráme samostatnou kategorii reSTARTpodnikání, kam mohou vstupovat subjekty, které by rády využily crowdfunding pro restart svého byznysu.
Zájemci o crowdfunding pište na: petr.hanzel@hithit.cz – PETR HANZEL
Motto: Zkuste k restartu svého podnikání využít crowdfunding, nemáte co ztratit a získané peníze nemusíte nikomu vracet! hithit.com

 

 

 

Od r. 2001 sdružuje přes 300.000 podnikatelských subjektů. Hlavní cílové skupiny: začínající podnikatelé, rodinné firmy, řemeslníci, ženy v podnikání, obchodní provozovny, malé restaurace, drobní pěstitelé, podnikatelé 55+ a podnikatelé na venkově. Asociace je nejcitovanějším zástupcem podnikatelů v médiích, doporučuje podnikatele do reportáží, vyhlašuje řadu soutěží a ocenění.
Nabídka podpory: Pro účastníky RSP čestné členství v AMSP ČR na rok zdarma (hodnota 15.000 Kč), aktivní spolupráci pro vybrané cílové skupiny, propagaci vůči členské základně.
Zájemci pište na: domanikova@amsp.cz – Ivana DOMANÍKOVÁ
Motto: Budoucnost patří malým a středním podnikům, protože velcí nestíhají změny a dnešní předností je rychlost. amsp.cz

 

 

 

7. Sportfluence propojuje sportovce a influencery ze světa sportu s provozovateli sportovišť, tělocvičen, klubů, aby společnými silami propagovali sport, zdravý životní styl a ke sportu přivedli co nejvíce lidí. Poskytovatelům sportovních služeb nabízíme pestré možnosti, jak jejich značku/službu zviditelnit skrze správně zvolené marketingové kanály.
Nabídka podpory: Pro klienty RSP nabízíme zdarma individuální konzultace k návrhu řešení a vzájemné spolupráci. K nabídce patří i možnost být v budoucnu součástí projektu Sportoring a dalších aktivit.
Zájemci o sportovní influence pište na: info@sportfluence.cz – BARBORA LANGER
Motto: Sport dělá lepší lidi, lepší lidé vytvářejí lepší svět. sportfluence.cz

 

 

 

8. AMI Communications je lídr českého PR trhu s know-how prověřeným 25 lety zkušeností práce pro ty nejvýznamnější značky napříč sektory. Do skupiny AMI patří také public affairs poradci z PAN Solutions, experti na nová média z AMI Digital a publikační design od AMI Creative. Agentura je součástí skupiny Edelman, která se řadí mezi největší PR agentury světa.
Nabídka podpory: Pro účastníky RSP členství nabízíme jednu hodinu PR konzultace zdarma.
Zájemci o konzultaci pište na: jakub.splavec@amic.cz – JAKUB SPLAVEC
Motto: Již pětadvacet let pomáháme firmám efektivně komunikovat s těmi, které chtějí oslovit. amic.cz

 

 

 

9. TRIFFT používá nejefektivnější mobilní aplikaci a nejnovější poznatky z marketingu a psychologie k tomu, aby pomocí výher a soutěží zvýšil návštěvy a útraty vašich zákazníků; díky nám dokážete mít přímý vliv na jejich nákupní chování. Naše zkušenosti a kreativa řeší věci za vás. Objevte s námi nejmodernější možnosti podpory prodeje a marketingu na trhu.
Nabídka podpory: Klientům RSP nabízíme licenci na marketingový a věrnostní nástroj TRIFFT zdarma a bez závazků do 31. 12. 2020 pro malé podnikatele. Pro větší partnery za výhodných individuálních podmínek a s plnou podporou.
Zájemci o licenci pište na: jakub@trifft.me – JAKUB MINKS
Motto: Inovujte svou podporu prodeje a zvyšte obrat firmy s TRIFFTem. trifft.me

 

 

10. Elite Bloggers je přední česká agentura věnující se influencer marketingu. Zastupuje české a slovenské influencery v komunikaci se značkami a zároveň tvoří s nimi pro své klienty marketingové kampaně na míru. Za přední hodnoty považuje transparentnost a upřímnost v rámci vztahu s influencery a klienty. Sledujeme trendy v oboru a předvídáme trendy nové.
Nabídka podpory: Pro klienty RSP nabízíme konzultace zdarma a snížení agenturního poplatku při spolupráci s influencery.
Zájemci o influencer marketing pište na: radek@elitebloggers.cz – RADEK LANGER
Motto: Jsme tu proto, abychom vás propojili s nejvhodnějšími českými a slovenskými bloggery, influencery a podcastery. elitebloggers.cz

 

 

 

11. Chytrý restart je projekt zaměřený na podnikatele, kteří v krizi vidí příležitost začít znovu a lépe. A nemusí jít jen o současnou krizi způsobenou koronavirem, do úzkých se může dostat kdokoli a kdykoli. Umíme se podívat na firmu z hlediska obchodu a propagace, najít slabá místa i potenciál a ukázat cestu, jak se zase rozjet a postavit se na nohy.
Nabídka podpory: Speciální nabídka pro podniky z oboru gastronomie a cestovního ruchu zahrnuje zdarma: analýzu obchodní situace, odhalíme, na co je třeba se zaměřit hned teď, zrevidujeme web, sociální sítě a další způsoby propagace, navrhneme úpravy, poradíme, jak efektivně využít marketing a média.
Zájemci o analýzu a poradenství pište na: restart@chytryrestart.cz – JINDRA ŠEVČÍKOVÁ
Motto: Jestliže neumíš, naučíme. Jestliže nemůžeš, pomůžeme ti. Jestliže nechceš, nepotřebujeme tě. chytryrestart.cz/gastro-a-hotel

 

 

 

12. Podnikatelská platforma HELAS sdružuje české podnikatele, manažery a majitele firem, kteří jsou důvěryhodnými klienty i dodavateli. Členové jsou zajímavé, nezávislé, inovativní a spolehlivé osobnosti. V platformě je každoročně osloveno zhruba jedenáct tisíc českých firem. Díky tomu vzniklo společné mikroklima, kde se dobré české firmy mohou vzájemně podržet.
Nabídka podpory: Nabízíme 5 vstupů zdarma na klubová setkání, vložení informací do on-line zpravodaje (speciální rubrika reSTARTpodnikání) a sdílení zpráv na sociálních sítích našich projektů. Neomezený přístup na ONLINE webináře a talk show, čerpání výhod a benefitů z našeho programu PVB, slevu 10 % na členství v Podnikatelské platformě Helas a využití bezplatné registrace do soutěží OCP, OCL a OCE, pokud splňují podmínky daného projektu (do odvolání).
Zájemci o nabídku pište na: zuzana.hnilickova@helas.org – ZUZANA HNILIČKOVÁ
Motto: Přátelský byznys helas.org

PARTNEŘI

X